W Jakiejś Restauracji Ilością Kalorii Mogą Być Niedokładne

No Comments

W Jakiejś Restauracji Ilością Kalorii Mogą Być NiedokładneWiększość umieszczonych liczenie kalorii dla restauracji produkty zazwyczaj są dokładne, ale tam mogą być duże różnice, zwłaszcza na siedzącą restauracji, według nowej analizy.

Badanie pokazuje, że w ogóle przeprowadzone liczy kalorie do jedzenia na 42 fast food i restauracje były w odległości 10 kalorie z ich rzeczywistej treści. Ale 19% produktów zawiera 100 kalorii, lub więcej, więcej, niż ich opublikowany liczenie kalorii.

Ogólnie rzecz biorąc, badacze zakładają więcej różnic w ilości kalorii w jedzeniu służył w siedzącej restauracji, niż lokali fast-food.

Wyniki badania zostały opublikowane w czasopiśmie american medical Association.

Największą Ilość Kalorii PrzestępcówNajwiększą Ilość Kalorii Przestępców

Największą ilość kalorii nieścisłości produkty, które zawierały znacznie więcej energii, niż podano wśród bogatych w węglowodany przystawki, zupy, sałatki i desery na siedzącą restauracji.

“Chociaż nie jest to typowy, 1 dodatek zawiera ponad 1000 kcal/porcję, niż określona energia wysokości 450 kcal/porcję, która stanowi kwotę, która stanowi prawie połowę całkowitej dziennej energii potrzeba dla większości ludzi” – piszą pracownik naukowy e. Urbański, kandydat nauk medycznych, z Uniwersytetu Tufts w Bostonie, i koledzy.

Niestety, dla osób, które starają się liczyć kalorii, rezultaty także pokazywali pierwsze dania w zwykłych restauracjach z mniejszą liczbę kalorii, jak i sałatki, które będą najbardziej odpowiednie dla ludzi, którzy próbują schudnąć lub zapobiec przyrost masy ciała, często zawiera więcej kalorii, niż z zaleceniami.

W przeciwieństwie do tego, niektóre produkty z wysoką deklarowaną ilością kalorii-na przykład, pizzę, kanapki, mięso, często mają mniej kalorii, niż z zaleceniami.

Naukowcy twierdzą, że zmiana wielkości działki na siedzącą restauracji może być pociągnięta do odpowiedzialności za większość tego rozbieżności w liczenie kalorii poszczególnych produktów spożywczych.

Porównując Ilości KaloriiPorównując Ilości Kalorii

Naukowcy twierdzą, że produkty zakupione z restauracji stanowią około 35% dziennego spożycia kalorii amerykanów.

Eksperci twierdzą, ograniczenia i redukcji energii lub kalorii na wybór produktów mniej kalorii, jest ważnym krokiem w walce z epidemią otyłości w USA

W swoim badaniu kaloria na koncie 269 żywnością przedmiotów od siedmiu fast-food i siedem siedzącej restauracji w trzech Stanach były mierzone za pomocą badań laboratoryjnych i w porównaniu z ich określonymi kaloria na koncie, opublikowane, restauracji.

Wyniki wykazały, że w ogóle nie ma istotnych różnic między deklarowaną i zmierzonej liczy kalorie na dania z restauracji, i oświadczył, liczy kalorie mierzone średnio około 10 kalorii na porcję wyżej, niż zmierzona ilość kalorii.

“Jednak do tych informacji poszczególnych produktów jest różna i 19% indywidualnie sprawdzone produkty, zawarte energii zawartość nie mniej niż 100 kcal/porcja więcej, niż określono zawartość energii, co objawia się przyczyną od 5 do 15 kg masy ciała w ciągu roku, jeśli spożywać dziennie” – piszą naukowcy.

W drugiej analizie, naukowcy ilość kalorii na 13 produktów z najniższej duże różnice między ich wyłożył liczenia kalorii i właściwie treści. Wyniki wykazały, produkty te zawierały średnio 273 więcej kalorii, niż ich opublikowany ilością kalorii, na 48% niezgodność.

Naukowcy twierdzą, że ich wyniki mają konsekwencje dla odroczonego wykonania przepisów, które wymagają więcej restauracji, aby uzyskać listę kalorii liczy na ich menu.

“Chociaż nasze badania wykazały, że określona energia treści w restauracjach dość dokładne średnio, utrzymując w ten sposób większą dostępność tych informacji, spodziewanych korzyści, aby zapobiec przyrost masy ciała i promowanie utrata masy ciała, najprawdopodobniej, będą ograniczone, jeśli w restauracji jedzenie z poniżej podanych energii stosowany więcej energii, niż podają” – piszą naukowcy. “Dodatkową kontrolę porcji w restauracjach ma potencjał, aby ułatwić indywidualne wysiłki, aby zmniejszyć zużycie energii i pomóc w rozwiązaniu krajowej epidemii otyłości”.

 

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *