Białko serwatkowe może być przydatne dla utraty wagi

No Comments

Wszystkie białka może nie są sobie równe, jeśli chodzi o utratę wagi.Białko serwatkowe może być przydatne dla utraty wagi

Serwatki lub mleka, białko może zaoferować ludziom, którzy chcą schudnąć niewielką przewagę nad soi, nowy badanie pokazuje.

Naukowcy z amerykańskiego Departamentu badań rolnictwa w żywieniu człowieka Centrum losowo 90 z nadwagą i otyłością w średnim wieku, w jednej z trzech grup. Pierwszej grupie zaproponowano dodać białka picie z serum do swojej zwykłej diety, druga grupa piła kilka batonów napoje, przygotowywane z białkiem, a trzecia grupa piła picie.

Uczestnicy badania nie powiedzieli, do której grupy zostały one przypisane. Wszystkie napoje, które były dwa razy pijany codziennie na śniadanie i kolacja są takie same ilości kalorii: 200. Oni wszyscy mieli 52 gramy w każdym pakiecie, do codziennego sumie 104 gramów dodatkowego białka lub węglowodanów.

Naukowcy śledzić poziom aktywności fizycznej uczestników, waga, wymiary talii, mięśniowej i tłuszczowej masy ciała i zawartości we krwi hormonów związanych z głodem i metabolizm.

Byli też ludzie zachowują nagrywania z innego jedzenia, której spożywali. Naukowcy przekonali się uczestnicy pili koktajle podczas przypadkowych badań moczu na poziomy chemicznej трассера dodawali w proszku.

Siedemdziesiąt trzy osoby ukończyły badanie, które publikuje w czasopiśmie Nutrition.

Białek serwatkowych i białka sojowegoBiałek serwatkowych i białka sojowego

Kiedy badanie się zaczęło, nie było istotnych różnic między grupami, naukowcy raportu.

Mężczyźni ważyły średnio 218 funtów, podczas gdy kobiety ważyły średnio około 190 funtów.

W ciągu całego badania, wszystkie grupy jedli około taką samą ilość kalorii diety, około 2200.

Po sześciu miesiącach, ludzie piją углеводные koktajle przybrałam trochę na wadze około 2 kg, które okazały się w większości dodaje się tłuszcz, w porównaniu z którym zaczęli.

Ludzie piją sojowy trzęsie pozostał mniej więcej taki sam ciężar, jak i gdzie to się zaczęło.

Ale ludzie pić białko serwatkowe stracił trochę na wadze i tłuszczu, około 2 funtów. Ponadto, podczas gdy w innych grupach nastąpiły niewielkie zmiany w ich Rozmiar talii, białko serwatkowe grupy stracili około cala wokół średniej.

Badanie było częściowo finansowane przemysłu mleczarskiego.

Jak Białko Serwatkowe Może Mieć Wpływ Na WagęJak Białko Serwatkowe Może Mieć Wpływ Na Wagę

Naukowcy twierdzą, że kilka rzeczy może pomóc wyjaśnić utratę wagi i tłuszczu widać z białek serwatkowych.

Ludzie w białko serwatkowe grupy znamiennie niższych poziomy w krwi hormonu greliny, co ludzie jedzą białko sojowe lub węglowodan.

“Jest to hormon, który pomaga regulować spożycie żywności” – mówi David J. Rem, cms, fizjolog badania w badania w dziedzinie rolnictwa Ministerstwo rolnictwa USA w, w stanie Maryland. “W związku z tym, im wyższe stężenie, tym więcej głodnych ktoś czuje. Niska koncentracja, tym bardziej, że ktoś czuje się”.

I choć naukowcy naprawdę nie potrafię wyjaśnić, dlaczego to się stało i co to oznacza, okazało się, że osoby pijące białek serwatkowych było ograniczyć ich spożycie węglowodanów do końca badania, nawet jeśli nie jedzą mniej kalorii i nie wiem, co to za dodatki otrzymywali.

Ludzie choć i pije białko sojowe widziałem niewielka zmiana w ich masy lub składu ciała w badaniu mieli wyższe poziomy hormonów tarczycy w porównaniu z tymi pił surowicy. Hormony tarczycy regulują przemianę materii i wyższe poziomy mogą wskazywać na kwasica impuls, chociaż potrzebne są dalsze badania, aby w pełni wyjaśnić, co to może oznaczać dla utraty wagi.

Dla ludzi, którzy mają nadzieję powtórzyć wyniki w domu, naukowcy radzą, aby wybierać surowicy produkt, który jest również niskiej zawartości kalorii i tłuszczu.

“Dużo serwatki produktów na rynku istnieje również wiele kalorii w nich” – mówi Baer, “konsumenci powinni czytać etykiety.”

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *